MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614046
*
nr 961 4046
Hallbyrå
1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:27:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:15:56
1
100 kr
11/5 14:34:43
2
150 kr
11/5 18:13:48
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
6129 Byrå
rokokostil, bemålad. Bredd: 94 cm. Djup: 44 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Hallbyrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4046
Hallbyrå
1950-tal, Teak, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 17:15:56 | 1 | 100 kr |
11/5 14:34:43 | 2 | 150 kr |
11/5 18:13:48 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45 -
6129 Byrå
rokokostil, bemålad. Bredd: 94 cm. Djup: 44 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29